Taisyklės, važiuojant į Angliją

Veža į AnglijąJeigu norite sutaupyti pinigų, bijote skraidyti lėktuvais ar jų kelionių datos Jums yra netinkamos – visuomet galite kreiptis į įmones bei privačius asmenis, patogiais ir naujoviškais autobusais, vežančius į užsienio šalis. Viena populiariusių kelionių krypčių iš Lietuvos – Anglija. Įmonės, kurios veža į Angliją siūlo saugias ir greitas keliones, jų metu žiūrint filmus ar dairantis pro transporto priemonės langus ir stebint pravažiuojančių šalių kaip Lenkija, Vokietija ir Olandija vaizdus.

Tokiose tolimose kelionėse į užsienio šalis galioja tam tikros taisyklės. Viena svarbiausių, jog keleivis su savimi turi turėti galiojantį asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Tai gali būti pasas arba tapatybės kortelė, tačiau netinka vairavimo pažymėjimas. Šių dokumentų gali prireikti, jeigu mikroautobusas būtų sustabdytas pasienyje bei pačiame kelionės tiksle – Anglijoje.

Visos kelionės metu yra griežtai draudžiama vartoti alkoholinus gėrimus bei rūkyti cigaretes. Taip pat – drumsti kitų keleivių ramybę ir šiems nepanorėjus – su jais kalbėtis. Jeigu vieną kartą tokios kelionės metu nusižengėte, kitą kartą galite būti nebeįleistas į autobusą, o apie jūsų ,,nuotykius“ bus pranešta policijos pareigūnams, ko pasekoje jums gali būti skirta administracinė bauda.

Bet kokiam keleiviui yra griežtai draudžiama su savimi vežtis bet kokias psichotropines ir narkotines medžiagas bei tas prekes, kurios įstatymiškai yra draudžiamos tose šalyse, pro kurias važiuosite, norėdami pasiekti Angliją. Kadangi žmonių lagaminai tokių kelionių metu, priešingai nei laipinant į lėktuvus, nėra tikrinami, viskas, ką vežate, yra jūsų atsakomybė.

Taigi, prieš pasirenkant tokio pobūdžio kelionę įsitikinkite, jog jums tinka visos jos sąlygos. Na, o privalumų važiuojant yra begalės: nuo pigesnės kelionės iki jūsų tikslaus pristatymo į reikiamą vietą ar saugaus siuntinio pargabenimo.

Daugiau informacijos – http://vezaianglija.lt/