Šildymo sistemų darbai, kuriuos gali atlikti santechnikas

Dažniausiai santechniko paslaugos kiekvienam asocijuojasi su kanalizacijos valymo bei tvarkymo darbais, vamzdžių keitimu, vonios, dušo kabimos ar tualeto montavimu. Tačiau nedažnas žino, kad į santechniko siūlomas paslaugas įeina ir įvairūs šildymo sistemų darbai. Ir tikrai negalvokite, kad tai tik radiatoriaus montavimas ar pakeitimas, mat šiandien santechnikai gali pasiūlyti kur kas sudėtingesnes paslaugas, kurias apmokyti specialistai gali atlikti kokybiškai ir gražiai.

Šildymo sistemų įrengimas

Galbūt šildymo sistemų įrengimo paslaugų nesuteiks kiekvienas santechnikas mažesniuose miesteliuose, tačiau santechnikai Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje tikrai susidoros su tokiais darbais. Visų pirmiausia, kaip ir minėjome anksčiau, žinome, kad santechnikai gali suteikti sieninio radiatoriaus remonto, montavimo bei galingumo skaičiavimo paslaugas kiekvienam iš mūsų. Tai yra vienas paprasčių jų atliekamų darbų.

Kas gali tikrai nustebinti ne vieną, tai kad šiuolaikinio santechniko paslaugos siūlo ir saulės kolektorių motavimą. Tai efektyvus ir be galo pigus būdas naudoti saulės energiją, kuri taupydama pinigus padengia apie 60 procentų šilumos energijos poreikių karštam vandeniui ar namų šilumai. Be to, svarbiausa, kad tai yra ekologiškas bei gamtą tausojantis energijos naudojimo būdas, kurį specializuotas santechnikas nesunkiai suteiks jums ir jūsų namams.

Tikriausiai kiekvienas svajojame apie šiltas grindis žiemą, kai ryte išlipame iš lovos ir padedame kojas ant grindų. Šį darbą taip pat gali atlikti kompetetingi ir specializuoti santechnikai, mat visas grindinio šildymo principas – tai dažniausiai vandeniu šildomos grindys, po kuriomis susiraizgę radiatorai skleidžiantis šilumą. Tačiau specializuotas santechnikas šį darbą puikiai atliks ir namuose, kuriuose pageidaujamas šildymas elektra.

Geoterminis šildymas – tai viena inovatyviausių namų apšildymo tendencijų. Šiandien nemažai Lietuvos santechnikų jau yra specializuoti ir parengti šiems darbams. Todėl norint įsirengti geoterminį šildymą savo namuose nereikės sukti galvos į ką kreiptis. O jei dar nežinote kas yra geoterminis šildymas, tai skubame pranešti, jog tai vienas moderniausių šildymo būdų, kai gaune 4 ar 5 kartus daugiau šilumos, nei sunaudojate energijos ir visa tai – šilumos išgavimas iš žemės gelmių. Tačiau tik profesionalus, kokybiškas darbas atneš pačius geriausius rezultatus.

Gairės: