Savaitgalio kelionės patarimai

Ilgos ar trumpos atostogos visuomet išeina į naudą, tačiau ne visi turi galimybių pasiimti ilgas atostogas, tad tenka rinktis savaitgalio keliones į Europos šalis. Kaip sutaupyti kelionei? Kur ir kada geriausiai keliauti ir dar daug klausimų iškyla norintiems trumpam išvykti.

Keliauju savaitgalįKaip sutaupyti kelionei? Tai vienas iš svarbiausių klausimų, kai ruošiamasi planuoti kelionę. Jei tai kelionė tik savaitgalį, tai jūs neišleisite tiek daug pinigų, kaip kelionei, kurios trukmė ilgesnė. Taigi, taupant rinktis savaitgalio kelionę galima sutaupyti. Taip pat sutaupyti galima skrydžiams. Keliautojai pataria peržvelgti įvairius pasiūlymus ir rinktis tuos, kurie trumpiausi ir pigiausi, pavyzdžiui, dažnai perkant kelionės bilietus iš anksto galima sutaupyti arba pasirinkti skrydžius su persėdimu. Taip pat keliautojai siūlo rinktis pigias skrydžių kompanijas, kurios siūlo pigiai skristi turint tik rankinį bagažą, o juk keliaujant tik savaitgaliui, nereikia krautis didžiausio lagamino ir jį imti kartu su savimi, o pakanka rankinio lagamino. Kitas patarimas – rinktis pigią nakvynę. Galima rasti daug pasiūlymų apsistoti viešbučiuose, apartamentuose, butuose, svečių namuose ir kt. Peržiūrėjus pasiūlymus tikrai rasite pigius variantus, juk taupant nebūtina nakvynės rezervuoti penkių žvaigždučių viešbutyje, o pakanka paprasto viešbučio kambario, kuris leis sutaupyti. Maitinimas keliaujant savaitgaliui nėra labai aktualus. Dažnai galima rasti puikius pasiūlymus – nakvynę su pusryčiais. To tikrai pakanka, o kitus maitinimus galite rinktis kavinėse ar baruose, nes atvykus kelioms dienoms nesinorės laiku grįžti į viešbutį tam, kad pavalgyti.

Planuojant savaitgalio keliones reikia ne tik apsirūpinti nakvyne ir kelionės bilietais, bet ir sužinoti, ką norite aplankyti. Taigi, jums bus reikalingas lankytinų objektų sąrašas. Planuojant kelionę į pasirinktą šalį ir miestą suraskite ką siūloma pamatyti. Susidarykite sąrašą ir peržiūrėkite kitų keliautojų patarimus. Dažnai būna, kad lankytinų objektų sąrašas yra labai ilgas, tačiau tikrai ne visus verta aplankyti, o keliaujant tik savaitgaliui, reikia susidaryti tik pačių svarbiausių lankytinų objektų sąrašą, nes visko tiesiog nespėsite pamatyti. Taigi, pasinaudokite kitų atsiliepimais ir susidarykite tokį lankytinų objektų sąrašą, kurį jūs labiausiai norėsite pamatyti.

Susiplanuoti kelionę dviem ar trims dienoms tikrai nėra sudėtinga, ypatingai, žinant pagrindinius keliautojų patarimus. Tai paprastas būdas patiems išsirinkti kelionės kryptį, įsigyti bilietus bei užsisakyti nakvynę. Taip pat su keliautojų patarimais labai paprasta sužinoti, kokie lankytini objektai yra verti dėmesio ir, kuriuos reikia aplankyti.

Gairės: