Keturi patarimai, kaip pagerinti darbuotojų išsilavinimą ir produktyvumą

Turėkite aiškius bendravimo ratus

UgdymasBendravimas yra bet kokio puikaus verslo pagrindas. Bendravimas yra būtinas dalijantis idėjomis, sprendžiant problemas ir užmezgant ryšius su savo darbuotojais. Tai taip pat būtina siekiant pagerinti darbuotojų išsilavinimą. Bėda ta, kad ne kiekviena įmonė turi aiškų komunikacijos ratą. Kitaip tariant, ne kiekviena įmonė turi aiškią bendravimo su darbuotojais sistemą, ir tai gali sukelti realią problemą. Norėdami išvengti šios problemos, pirmiausia turite nustatyti savo verslo komunikacijos poreikius ir atskirų skyrių komunikacijos poreikius. Tada galite sukurti bendravimo ratą, atitinkantį tuos poreikius. Jūsų bendravimo ratą turėtų sudaryti tinkamas asmeninio, rašytinio ir skaitmeninio bendravimo derinys. Tai apima viską nuo asmeninių susitikimų iki virtualių rotušių ir visko tarp jų. Darbuotojų ugdymas ir specialistės patarimai.

Keiskite darbuotojus ir paskirkite užduotis pagal įgūdžių rinkinį

Geriausias būdas išlaikyti savo darbuotojus įtrauktus ir motyvuotus – duoti jiems iššūkius keliančias užduotis. Tai galite padaryti keisdami darbuotojus ir skirdami užduotis pagal įgūdžių rinkinį. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turite sudaryti kiekvieno verslo skyriaus pareigų sąrašą. Tada turite apsvarstyti, kurie darbuotojai geriausiai tinka kiekvienai užduočiai. Pavyzdžiui, jei turite pardavimų komandą, galbūt norėsite, kad ji kiekvieną savaitę aplankytų kitą klientą. Tuo tarpu apskaitos skyriui gali tekti kiekvieną mėnesį atlikti kelių skirtingų finansinių ataskaitų auditą. Galite kaitalioti darbuotojus ir priskirti užduotis pagal įgūdžių rinkinį, kad pagerintumėte darbuotojų išsilavinimą. Keisdami darbuotojus ir skirdami užduotis pagal įgūdžių rinkinį, suteikiate darbuotojams galimybę išbandyti įvairias užduotis. Taip pat suteikiate darbuotojams galimybę išmokti naujų įgūdžių.

Investuokite į visos įmonės bendradarbiavimo įrankius

Bendradarbiavimas yra labai svarbus gerinant darbuotojų išsilavinimą, nes jis suteikia darbuotojams galimybę dalytis idėjomis ir tobulinti vieni kitų žinias. Tačiau ne kiekviena įmonė investuoja į visos įmonės bendradarbiavimo įrankius. Nors kai kurios įmonės turi integruotą komandinio bendradarbiavimo platformą, kitos naudojasi išoriniais įrankiais, tokiais kaip „Slack“ ar „Microsoft Teams“. Jei jūsų įmonė neturi komandos bendradarbiavimo platformos, laikas investuoti. Komandos bendradarbiavimo platforma yra būtina siekiant tobulinti darbuotojų išsilavinimą. Tai suteikia jūsų komandai galimybę dalytis dokumentais, idėjomis ir užduotimis. Tai taip pat padeda išlaikyti tvarką ir sekti projektus bei pažangą.

Dažnai rengkite visų darbuotojų susirinkimus visoje įmonėje

Galiausiai, paskutinis būdas pagerinti darbuotojų išsilavinimą – dažnai rengti susitikimus visos įmonės mastu visiems darbuotojams. Šie susitikimai gali vykti kaip individualūs susitikimai su vadovais arba virtualios miesto rotušės. Dažnai rengdami susitikimus galite stebėti savo komandos narius ir jų pažangą. Tai taip pat suteikia galimybę bendrauti su darbuotojais apie bet kokius jų vaidmenų pakeitimus ar atnaujinimus. Šių susitikimų surengimas visiems darbuotojams padės pagerinti darbuotojų išsilavinimą.