10 nagų dailės gudrybių, kurios jūsų manikiūro žaidimą pakels į aukštesnį lygį

Manikiūro patarimas Nr. 1: nagų odeles valykite nagų lako valikliu ir "q-tips".

Odelės yra svarbi manikiūro dalis. Jie apsaugo odą nuo bakterijų, tačiau dėl jų rankos gali atrodyti netvarkingai. Kad jos išliktų švarios, naudokite nagų lako valiklyje pamirkytą q-tipo galiuką ir pastumkite jas atgal. Svarbu naudoti švelnų valiklį, ypač jei turite jautrią odą. Norėdami pašalinti riebalų ir bakterijų perteklių, tiesiog pamirkykite q-tipo galiuką lako valiklyje ir švelniai atstumkite odeles. Venkite pjaustyti odą. Jei turite įaugusių plaukelių, galite juos išstumti q-tipu nesusižeisdami. Nagų dailė ir nagų priežiūros prekės.

Manikiūro patarimas Nr. 2: užtepkite pagrindo sluoksnį, kad spalva išliktų

Nagų dailėKaip rodo pavadinimas, bazinis sluoksnis padeda užfiksuoti nagų lako spalvą. Jis taip pat apsaugo nagus nuo dėmių, o tai svarbu, jei turite problemų dėl nagų dėmių. Svarbiausia, kad bazinis sluoksnis apsaugo nagus nuo nagų lako sudėtyje esančių cheminių medžiagų. Daugumoje nagų lako valiklių esanti cheminė medžiaga acetonas gali suardyti natūralų nagų barjerą. Prieš lakuojant nagus baziniu sluoksniu, manikiūras išliks ilgiau ir jums nereikės jaudintis, kad nagai taip lengvai lūžinės.

Manikiūro gudrybė Nr. 3: ant bevardžio piršto visada naudokite lipdukų pagrindo manikiūrą

Žiedinis pirštas paprastai paliekamas paprastas, tačiau priklijavus lipduką jis gali tapti drąsiu pareiškimu. Nesvarbu, ar pasirinksite žodį, ar paveikslėlį, lipdukais paremtas manikiūras ant bevardžio piršto neabejotinai suteiks jūsų manikiūrui šarmo. Lipdukai paprastai gaminami iš vinilo, todėl juos lengva klijuoti ant nagų. Jų būna įvairiausių formų, dydžių ir spalvų, todėl nesunkiai rasite tokį, kuris atitiktų jūsų asmenybę. Lipdukus taip pat galite naudoti kaip lipdukus nagams. Lipdukai paprastai gaminami iš popieriaus ir dažnai yra iškirpti dizaino ar žodžio forma.

Manikiūro gudrybė Manikiūro gudrybė Nr. 4: naudokite vatos diskelius, kad ant bevardžio piršto sukurtumėte gradientą Darant gradientinį manikiūrą sukuriamas laipsniškas dviejų spalvų išblukimas. Galite sukurti gradientą ant bevardžio piršto perpjaudami vatos tamponą per pusę ir prispausdami jį prie nago. Viršutiniu sluoksniu užtepkite vatos gabalėlį ant nago, tada jį užtepkite laku ir sukurkite gražų spalvų perėjimą. Gradientas ant bevardžio piršto – puikus būdas pridėti spalvų prie paprasto manikiūro. Tai lengvas triukas, sukuriantis unikalų vaizdą, kurio neįmanoma pasiekti lipduku.

Manikiūro triukas Manikiūro triukas #5: sukurkite gražius lašo formos kampus su folija. Lašo formos kampučiai yra populiarus tiek natūralių, tiek akrilinių nagų dizainas. Jei neturite laiko ar kantrybės daryti akrilinius nagus, lašo formos kampus galite išgauti naudodami foliją. Iškirpkite folijos gabalėlį taip, kad jis tiktų jūsų nagui, tada į vidurį įlašinkite nedidelį lako lašelį.