Kaip nekilnojamas turtas Vilniuje prisitaikė prie pirkėjų poreikių?

Nekilnojamojo turto sąlygos Lietuvoje atitinka išrankiausių pirkėjų poreikius. NT vystytojai siūlo modernius, kokybiškus, racionaliai išplanuotus būstus komfortiškam gyvenimui. Nekinojamas turtas Vilniuje yra viena sparčiausiai augančių sričių, kurioje suderinamos naujausios technologijos, patyrusių specialistų patirtis ir aukštos kokybės medžiagos.

Išskirtinis dėmesys gyvenamajai aplinkai

Suprasdami, kad pirkėjų poreikiai vis labiau auga, nekilnojamojo turto vystytojai ėmė ieškoti sprendimų, kurie padidintų nekilnojamojo turto patrauklumą. Ypatingas dėmesys, ilgą laiką skirtas tik būsto kokybei ir jo išplanavimui, šiandien apėmė kur kas platesnę perspektyvą, įtraukdamas ir gyvenamąją aplinką, kurioje praleidžiama gana daug laiko.

Vilnius NTVertinant pirkėjų poreikius, matoma, kad didžiausias vilniečių dėmesys skiriamas būstui, kuris įrengtas struktūriškai patogioje miesto zonoje, t. y. mikrorajone, iš kurio nesunkiai pasiekiami prekybos centrai, miesto senamiestis, mokyklos, vaikų darželiai, kinas, sporto klubai ar kitos pramogų vietos. Tačiau, tuo pačiu, ieškoma gyvenamosios aplinkos, kuri suteiktų privatumo, apsaugotų nuo miesto triukšmo ir spūsčių. Dėl šios priežasties ypatingo dėmesio sulaukia NT projektai, kurie įkurti patogiose, tačiau kiek toliau nuo centro esančiuose mikrorajonuose, pvz., Pašilaičiuose, siūlydami gyventojams privačius vidinius kiemus, poilsio erdves, pasivaikščiojimų takus ir patogų susisiekimą su miestu tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu.

Pilnai ar dalinai įrengtas būstas?

Grįžtant prie pačio būsto, akivaizdu, kad šiuo metu pirkėjai vertina butus, į kuriuos galima įsikelti dar tą pačią dieną. Nors dalis pirkėjų nori butą įsirengti savarankiškai, nemaža grupė renkasi profesionalių dizainerių įrengtus namus, pvz., AmberCity projektas Vilniuje siūlo rinktis tiek pilnai, tiek dalinai įrengtus būstus.

Pirkėjams, ieškantiems pilnai įrengto būsto, siūloma rinktis iš dviejų interjero sprendimų: modernios klasikos arba skandinaviško jaukumo. Už butų įrengimą atsakingi profesionalūs, aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintys interjero dizaineriai. Pirkėjai, kurie renkasi savarankišką būsto įrengimą, vertina butus su daline apdaila. Tiesa, net ir šiuo atveju rekomenduojama pasižiūrėti į būsto įrengimo planus, kurie padėtų susidaryti aiškesnę būsimų namų viziją. Nors būstas su daline apdaila kainuoja kiek pigiau, reikėtų nepamiršti to, kad apdailos darbai ir būsto įrengimas gali pareikalauti dar didesnių išlaidų. Kitaip sakant, prieš priimant sprendimą, reikėtų racionaliai įvertinti savo poreikius, finansines galimybes ir būsto įrengimo perspektyvas.