Paskolos ir tikėjimas tuo, ką darai

Nors esame įpratę galvoti, kad galbūt greita paskola internetu yra sprendimas žmonėms, kuriems prasčiau sekasi, tačiau patį įrankį vertėtų vertinti atskirai nuo žmonių intencijų. Tai būtų tas pats, kas pasmerkti ąsotį, pripiltą neskanaus gėrimo, nors kaltas būtų gėrimas. Pats įrankis, galimybė pasiskolinti internetu, ir dar taip greitai bei patogiai, yra labai patogus. Užvis svarbiausia – kas skolinasi ir kokiais tikslais. Mums patiems gyvenime seksis geriau, jeigu mažiau teisime kitus ir nedarysime išvadų apie kitų žmonių gyvenimus, o daugiau leisimės į pažintines keliones aplink save.

Jūs nežinote, kas vyksta kito žmogaus gyvenime

RefinansuosiuTik pagalvokite, išgirdote, kad kaimynas ne tik prisiskolina, bet ir paskolų negrąžina ir dabar jam rūpi paskolų refinansavimas. Ką pagalvojate? Turbūt palinguojate galva ir kokiu nors būdu kaimyną pasmerkiate. Bet ar tai teisinga? Ar buvote, kaip sako anglai "kaimyno batuose"? Ar tikrai žinote, ką jis darė, ketina daryti ir kokie jo motyvai? Jūs nežinote nieko, tik vieną ar kitą faktą, kuris nieko neparodo. Jūsų požiūris į kitą žmogų yra ne kas kita, kas jūsų asmeninis matymas, kuris, tiesą sakant, daugiau parodo apie jus patį, o ne apie kitą žmogų.

Tikėjimas veikia kaip cunamis

Dabar įsivaizduokime žmogų, kuris skolinasi, ima paskolas, jas refinansuoja, o vėliau apie tai ir visi kaimynai sužino. Jie kalba apie jį paskalas, žemina jo gyvenimą. Tačiau tas žmogus nesiklauso tų paskalų. Jam svarbiausia jo paties kelias, jam svarbiausia, kad jis pats galėtų daryti tai, ką yra sugalvojęs, ir kuo jis tiki. Genialų planą jam pakuštėjo širdies balsas, proto jausmas, jo sąmonė ir pasąmonė vienoje dermėje. Jam pasakė planą, kaip pasiekti sėkmės. Ir štai po keleto metų šis žmogus turi prabangų namą, gerą automobilį, viskuo aprūpintą šeimą, o dar ir kvartalo labui užsodina parką naujais medžiais bei sutvarko šaligatvius. Kaip jam tai pavyko? Klausinėja visi aplink. Jis tikėjo tuo, ką daro, jam prireikė ir pasiskolinti, bet jis tikėjo, o tikėjimas savimi viską nušluoja nelyg cunamis.

Ką gali gerai panaudotos paskolos

Paskola, kaip minėjome, yra tik įrankis, kuris gali būti panaudotas įvairiausiais būdais. Gera paskola gali padėti atsispirti, palengvinti šuolio sėkmę. Tai pagalba, kuri reikalinga turintiems gerus tikslus. Svarbiausia, žinoma, yra geras tikslas, nes įrankių visada galima rasti, bet reikia turėti tikrai gerą, tyrą tikslą.

Gairės: