Ką verta žinoti apie krūtų didinimą

Įsivaizduokite, moteris apsisprendžia pasididinti krūtinę, tačiau jai dar reikia išsirinkti, kur šią procedūrą atlikti. Tada ima rūpėti Jankūnas krūtų didinimas, kiti chirurgai, įvairios klinikos. Tokiais atvejais dažniausiai informacijos bandoma ieškoti internete, įvairiuose forumuose. Kartais pavyksta rasti, ko ieškoma, kartais nelengva sužinoti, koks patikimas specialistas galėtų atlikti šią operaciją. Tuose forumuose moterys apskritai dalijasi savo patirtimi ir pasakoja, kaip operacijos praėjo joms, kokį efektą pavyko išgauti, kaip sekėsi ir pan.

Populiari plastinės chirurgijos sritis

Didina krūtisSkaitant tokius forumus, paaiškėja, kad tikrai nemažai moterų domisi krūtų didinimu, ir tik kai kurios pasiryžta imtis veiksmų ir atlikti šią procedūrą. Kodėl ši plastinės chirurgijos sritis tokia populiari? Sunku pasakyti, gal dėl to, kad pasididinus krūtinę, tai iš karto matosi. Plastinę chirurgiją išpopuliarino spaudoje Holivudo aktorės, kurios tobulino kūną skalpeliu ir taip sulaukdavo daugiau dėmesio iš fotografų bei žurnalistų. Tad pirmiausia ji ir pagarsėjo kaip krūtų didinimo sritis. Kitos plastinės chirurgijos sritys nėra tokios skandalingos: pavyzdžiui, nosies tiesinimas, raukšlelių naikinimas, odos patempimas ir kitos smulkios korekcijos.

Yra įvairių būdų

Norinčioms pasididinti krūtinę dabar jau galima rinktis iš plataus krūtinės didinimo būdų spektro. Pavyzdžiui, galima rinktis klasikinį didinimo metodą, kada tiesiog yra dedami silikoniai implantai. Taip pat galima didinti krūtis su nuosavais arba kažkieno kito riebalais. Šis metodas patrauklesnis toms, kurios nori kažko natūralesnio ir kažkiek bijo rizikuoti į savo kūną įsileisti tokį svetimkūnį kaip implantas. Tai suprantama ir normalu, be to, šis būdas taip pat yra veiksmingas. Galimos ir kitokios invazijos į kūną, tačiau pastarosios, didinant krūtis, yra veiksmingiausios ir populiariausios.

Verta susipažinti su eiga ir pasekmėmis

Kad ir ką kas sakytų, prieš pasirašant sutartį su klinika ir chirurgu, verta pilnai viską išsiaiškinti dėl pageidaujamos operacijos. Koks iš tiesų poveikis lauktų, kas iš tikrųjų būtų, kokie galimi šalutiniai poveikiai, kokia garantija, kokia priežiūra, ar reikia pakartotinių procedūrų ir kt. Visa tai – paciento valioje. Kartais pacientės tik nori rezultato, bet pilnai nepasidomi eiga bei aplinkybėmis, tuomet, kai ne viskas gaunasi, kaip norėjo, kaltina kažką. Tačiau ar tai būtų Jankūnas krūtų didinimas, ar kažkas kitas atliktų procedūrą – visko gali nutikti. Ir geriausia, kada klientė iš anksto su viskuo susipažįsta bei puikiai žino, kokie dalykai gali laukti, atliekant šią procedūrą.

Gairės: