Pakeisime stiklą ir sutaupysime – ar tai įmanoma?

Stiklų tvarkymasJei atėjo laikas keisti stiklą, šio darbo neatidėliokite. Ilgametę patirtį turintys stiklų profesionalai užtikrina: pakeisime stiklą, laikydamiesi gamintojo reikalavimų, užtikrindami maksimalų stiklo tvirtumą ir kokybę. Iš kitos pusės, reikia pripažinti, kad stiklo keitimas gana brangi procedūra, kurią dažnas vairuotojas linkęs atidėlioti. Šiuo atveju, ieškodami racionaliausio sprendimo, turite įvertinti kelias perspektyvas – ar stiklas gali būti remontuojamas ir, jei taip, kada remontas yra naudingesnis pasirinkimas už stiklo keitimą?

Kodėl atsiradus pažeidimams stiklas turi būti nedelsiant remontuojamas?

Kad vairavimas būtų saugus, patogus ir komfortiškas, žinoma, reikalingas tvarkingas, nesubraižytas stiklas, neturintis įdaužų ar kitų pažeidimų. Deja, vairuodami neišvengiamai susiduriame su situacijomis, kai į stiklą trenkiasi akmenukai ar kiti kelyje pasitaikantys kietieji kūnai. Tokiu atveju stiklas yra pažeidžiamas. Primename, kad laiku nesiimant atitinkamų priemonių, pažeidimas gali plisti ir apimti visą stiklą. Kad išvengtumėte rimtesnių problemų, pažeistą vietą užklijuokite lipnia juosta (jei pažeidimas yra purvinas, pasistenkite pašalinti nešvarumus) ir važiuokite pas stiklų meistrus. Paprastai tokiu atveju, jei pažeidimas nėra didelis ir nėra nutolęs nuo krašto, atliekami stiklo remonto darbai, kurie nėra brangūs ir užtrunka vos pusvalandį. Tai itin praktiškas būdas taupyti, apsaugantis nuo stiklo keitimo darbų.

Kada stiklas turi būti keičiamas ir kaip priimti finansiškai teisingą sprendimą?

Jei pažeidimas yra didesnio skersmens, jei stiklo remontą atidėliojote ne vieną kartą, todėl stiklas yra gan stipriai pažeistas, subraižytas ir išvagotas nelygumų, greičiausiai, be stiklo keitimo darbų neišsisuksite. Stiklo keitimas būtinas ir tuomet, jei automobilis pateko į avariją arba buvo bandoma į jį įsilaužti. Tvarkingas naujas stiklas ne tik išspręs estetikos problemas, bet ir rūpinsis jūsų bei kitų eismo dalyvių saugumu, t. y. apsaugos nuo netikėtumų kelyje, užtikrins optimalią vairavimo kokybę ir tinkamą kelio matomumą. Kad būtumėte tikri išleistų pinigų pagrįstumu, kreipkitės į profesionalius stiklų meistrus – AGN stiklai, dirbantys su aukštos kokybės technologijomis, gali užtikrinti greitą, saugų ir kokybišką stiklų keitimą, t. y. gamintojo rekomendacijas atitinkančius stiklo keitimo darbus. Primename, kad bendraudami su prasto vardo bendrovėmis ar įmonėmis, negalinčiomis pasiūlyti kokybiškų stiklų, visuomet rizikuosite – gali būti, kad jūsų investuoti pinigai labai greitai pareikalaus naujų išlaidų, kadangi toks stiklas nebus pritaikytas ilgaamžei eksploatacijai.