Ergonomiška nešioklė kūdikiui – patikimas pagalbininkas šiuolaikiniams tėveliams

Ištisus 9 mėnesius mes, moterys, nešiojame savo kūdikį po širdimi, kur jam jauku ir šilta. Todėl vos gimusiam kūdikiui labai svarbu sukurti tokio pat komforto sąlygas ir saugumo jausmą, kad jis būtų tikras, jog gimdytojai šalia ir jam naujame pasaulyje negręsia jokie pavojai.

Ergo nešioklė naujagimiui – labai svarbi detalė, padedanti išsaugoti mažyliui taip reikalingą ir svarbų artimą ryšį su tėvais. Be to, ergo nesiokle nepamainomas pagalbininkas tėvams, kuriems kasdien vis sunkiau ant rankų nešioti savo augantį kūdikį.

Ergo nešioklė vaikų pernešimui turi charakteringus skirtumus ir pasižymi dideliais pranašumais prieš jų pirmtakus – įvairias vaikjuostes ir slingus. Svarbiausi pliusai: taisyklingai įsodinus kūdikį, jo ilgas buvimas nešioklėje absoliučiai saugus vaikui ir jį nešiojančiam suaugusiajam, ko tikrai negalima pasakyti apie slingus ir vaikjuostes. Ergo nesiokles kudikiams nekelia jokio pavojaus stuburui ir kūdikio klubo sąnariams, o pakankamai plačios petnešos ir specialus nugarą prilaikantis diržas padeda tolygiai paskirstyti krūvį. Tokiu būdu kūdikį nešiojantis žmogus gali nejausti sunkumo nugaroje gana ilgą laiką.

Jei nusprendėte įsigyti ergo nešioklę kūdikiui, labai svarbu įsitikinti gaminio kokybe ir saugumu.

Ergobaby – realybe tapęs komfortas

Amerikos prekės ženklas Ergobaby jau 10 metų vienas geriausių gamintojų, gaminančių patogius ir ergonomiškus gaminius vaikams. Ergobaby firma į pagalbą pasitelkė geriausius medicinos specialistus iš viso pasaulio, kurių dėka šiandien gaminama aukštos kokybės produkcija. Ergobaby taiko moderniausias technologijas ir gamina prekes vaikams, atitinkančias visus saugumo reikalavimus. Ergobaby nesiokle gavo net Tarptautinio klubo sąnarių displazijos instituto pritarimą ir pripažinimą.

Ergobaby nešioklė – daugelio pirkėjų favoritas. Nešioklė kūdikiui pelnė visų, vertinančių praktiškumą, patogumą ir paprastumą, pripažinimą. Ergobaby nesiokle rekomenduojama vaikams nuo 7 iki 20 kg, o naujagimiams ir neišnešiotukams rekomenduojama papildomai įsigyti specialų įdėklą, kurio dėka mažylis nešioklėje jausis tarsi lopšyje ir bus iki minimumo sumažinta stuburo apkrova.

Remdamiesi tėvų reikalavimais Ergobaby specialistai sukūrė keletą ergonešioklių modelių, kurie netrukus pelnė vartotojų pasitikėjimą.

  • Ergobaby Original – pirmasis ir populiariausias nesiokles kudikiams modelis, leidžiantis pakeisti kūdikio sėdėseną į tris padėtis – ant nugaros, iš priekio ir ant nešiojančio žmogaus klubo.
  • Ergobaby Organic – iš aukštos kokybės organinės medvilnės pagamintas modelis. Šio modelio gamybai nenaudojamos jokios kenksmingos medžiagos, gaminys atitinka ekologinės gamybos standartus.
  • Ergobaby 360 nesiokle – inovatyvaus dizaino modelis su 4-ių kūdikio padėčių galimybe. Nauja vaiko pozicija – veidu į priekį ant nešančiojo krūtinės. Beje, tokia pozicija rekomenduojama tik kūdikiams nuo šešių mėnesių amžiaus.
  • Ergobaby Adapt – modelis, kuris lengvai adaptuojamas (pritaikomas) pagal vaiko ūgį. Šis modelis nereikalauja jokių papildomų įdėklų.

Kur įsigyti ergobaby nesiokle už patrauklią kainą?

Ergobaby 360 kaina internetinėje parduotuvėje Kidy.eu Jus maloniai nustebins. Čia Jūs galėsite išsirinkti ir įsigyti originalią ergobaby nesiokle, kurios pas mus siūlomos pačių įvairiausių modelių ir spalvų. Tik čia Jūs galėsite įsitikinti puikiu kainos ir kokybės santykiu, kadangi KIDY.eu internetinė parduotuvė bendradarbiauja tiesiogiai su gamintojais. Įsigydami prekes mūsų internetinėje parduotuvėje Jūs galite būti tikri prekių originalumu ir kokybe.