Žmones autobusais veža apsipirkti į Lenkiją

Ar girdėjote apie tokį dalyką, kad auto nuoma, kai pasirenkamas didesnis autobusas, dabar labai populiari važiuojant apsipirkti į Lenkiją. Turbūt net nenutuokėte apie tai, tačiau pastaruoju metu labai išpopuliarėjo tokia paslaugau, kai mikroautobusų nuoma reikalinga norint grupėms žmonių važiuoti apsipirkti. Vieni žmonės važiuoja į Suvalkus, kitiems pakanka ir arčiau sienos esančių miestelių. Jeigu dar negirdėjote tokios naujienos – turbūt dėl to, kad gyvenate Panevėžyje, Klaipėdoje ar kitame toli nuo sienos esančiame mieste. Tačiau, patikėkite, taip tikrai yra, ir žmonės jaučiasi labai gerai, kai gali apsipirkti daug pigiau. Kalbiname keletą žmonių, kuriems šio auto nuoma padėjo sutaupyti.

Ponia Vilma

Važiuoju apsipirkti į Suvalkus, nes turiu labai didelę šeimą, neturiu vyro, ir turiu visas burnas viena išmaitinti. Man labai gerai, kad yra žmogus, kuris tokias keliones organizuoja, nes mikroautobusų nuoma man padeda sutaupyti. Kadangi aš neturiu savo mašinos, tai net nesvajoju apie tokį variantą, kad pati ten nuvairuočiau ir dar ką nors kartu pasiimčiau. Tačiau labai galimas yra toks būdas, kai veža kažkokie kiti žmonės, gal jiems ten reikėjo mikroautobusų nuoma įsigyti, bet aš susimoku už bilietėlį, ir gaunasi, kad visi esame susimetę ant to. Taip kad, čia labai patogus būdas pasiekti norimą tašką. Labai yra patogu ir gerai taip išvažiuoti. Paprastai keliauju kas trys savaitės, tada labai daug prisiperku maisto, ir būna tikrai gerai. Sutaupau kažkur 100 eurų, kai esu vieniša motina su daug vaikų, man tikrai ir tas 100 eurų yra daug.

Ponia Stasė

Man taip pat yra panašiai, nes turiu daug vaikų. Tai su tuo išnuomotu autobusiuku važiuoju, kai vaikams kažko reikia. Pavyzdžiui, kai reikia apsipirkti prieš rugsėjo pirmą. Įsivaizduokit, kad tai gali būti tikrai brangus malonumas, turint daug vaikų. Gal ir jūs nenorėtumėte visiems pirkti batų, striukių ir penalų kažkokiose brangiose parduotuvėse. Aišku, galima eiti tiesiog į savo miestelio turgų, bet taip pat galima ir apsipirkti Lenkijoje, kuri yra gana arti, kur yra daug didesnis pasirinkimas ir kur, mokant pinigus, negraužia sąžinė, kad kažką perki. Lietuvoje galime su turimais pinigais įsigyti tik kažką pigiausio ir prasčiausios kokybės, o ten už mažesnę sumą galime gauti kažką netgi ne tokio pigaus, ir gana kokybiško, kas galbūt tarnautų dar ne vienerius metus mano vaikams, jeigu neišaugs.