Pripučiami čiužiniai

Čiužiniai, kuriuos galima paprasčiausiai pripūsti, daugeliui atvejų pats praktiškiausias sprendimas. Jie užims nedaug vietos namuose, tai ypač aktualu, kada patalpos mažos. Pripuciami ciuziniai įgyja vis daugiau populiarumo. Tai patogus sprendimas ne tik namuose, kada atvyksta svečiai, bet ir iškyloms. Juos galima transportuoti, jie neužims daug vietos. Pripūsti galima specialiomis pompomis, kurias galite įsigyti pirkdami čiužinį arba atskirai. Patariama būti atsargiems su aštriais daiktais, kadangi galite pradurti ir oras nesilaikys. Rekomenduojama čiužinius pripūsti tik tada, kada planuojate juos naudoti. Saugokite nuo naminių gyvūnų, kadangi aštrūs nagai gali pažeisti.

ČiužiniaiPripučiami čiužiniai parduodami parduotuvėse, taip pat, juos galite įsigyti internetu. Platų asortimentą galite rasti 1a.lt. Šioje internetinėje svetainėje galite išsirinkti tinkamiausią ir įsigyti internetu. Jei perkate įprastose pardavimo vietose galite papašyti pardavėjo, kad pripūstų, kad galėtumėte patikrinti ar prekė kokybiška. Čiužinius galite rasti įvairių dydžių, pardavėjai siūlo mažesnius ir didesnius. Pripučiamų čiužinių didžiausias privalumas, kad iš jų galima išleisti orą, kada jų nenaudojate. Pripūsti galima gana greitai ir be didelio vargo. Miegoti patogu, daugelis tai pamėgsta ir nenori keisti. Įprastos lovos mažuose kambariuose gali užimti pernelyg daug vietos, todėl šis sprendimas dažniausiai būna geresnis. Pripučiami čiužiniai kainuoja mažiau, juos galite įsigyti tikrai nebrangiai. Pirkdami nepamirškite pompos, kadangi priešingu atveju nepavyks pripūsti.

Pardavėjai nurodo specifikacijas, kurios svarbios perkant pripučiamus čiužinius. Dažniausiai siūlomi pagaminti iš poliesterio, PVC/TPU, vinilo. Rekomenduojama pasirinkti tą, kuris yra tvirtesnis. Galite pasirinkti pageidaujamų spalvų, praktiškesni ir turi didesnę paklausą tamsesnių spalvų, kadangi pripučiami čiužiniai dedami tiesiog ant grindų. Jei vykstate į gamtą iškylauti, stenkitės pasirinkti tokias vietas, kur nėra aštrių šakelių ar augalų. Čiužinį galite pradurti ir jis nebus tinkamas naudojimui. Galite pakloti paklotą, kad būtų saugiau. Pradūrus čiužinyje nors mažą skylutę, ryte galite atsibusti ant žemės, kadangi oras išeis. Klijuoti vargu ar pavyks, kadangi, nuo svorio būna spaudimas ir čiužinys po truputį išsileidžia. Verčiau įsigykite naują, kainos nėra aukštos. Pompa pripūtimui greičiausiai tiks ta pati, įprastai jos nesusidėvi ilgesnį laiką.

Pripučiamus čiužinius galite naudoti tiek namuose, tiek gamtoje. Tai pigus sprendimas, kuris gali puikiai atlikti baldų funkciją ir tuo pačiu tikti gamtoje. Galite naudoti tą patį daiktą keliose vietose. Pripučiamus čiužinius galite patogiai transportuoti, svarbu juos saugiai supakuoti.

Gairės: