Mano mėgstamos kaimo turizmo sodybos

Kai ateina laikas rinktis, kur švęsti gimtadienį, visada galvoju apie tai, kurios yra mano mėgstamos kaimo turizmo sodybos. Vienose gera švęsti gimtadienius, kitur – gimtadienius. Visos sodybos yra skirtingos, todėl apie jas kalbėti galima taip pat atskirai.

Gamtos trauka

Pirmiausiai pasakysiu, kad beveik visada renkantis sodybą esminį vaidmenį vaidina tai, kokioje aplinkoje ji yra. Tiesiog pati gamtos trauka visada užduoda tokį toną. Norisi pažinti, pamatyti kuo daugiau, norisi kvėpuoti tuo grynu oru, pajausti, kaip malonu būti kaime. Taigi, mėgstamos kaimo turizmo sodybos pirmiausiai turi turėti idealią natūralią aplinką. Visada smagu, kai šalia sodybos tyvuliuoja negilus ir gražus ežeras. Skaidrus vanduo yra geriausia puošmena, nes jame išsimaudyti gerai. Taip pat visada smagu ir nusiplauti kojas upėje, kuri kaip šauni versmė trykšta čia pat po mano kojomis. Jeigu prie ežero pastatyta pirtis, tada yra dar geriau. Taigi, gamtos trauka visada yra esmingai svarbi. O kaip gi miškai? Su mišku irgi visada norisi turėti tik patį geriausią ryšį. Tad tam, kad įkvėptum gaivaus miško aromato, turi ir rinktis sodybą ne šiaip kur nors laukuose, o pamiškėje. Kiekvieną kartą plaučiai pilni laimės, kai tik pavyksta įgyvendinti savo planus.

Puikios pramogos

Kas dar svarbu man, renkantis kaimo turizmo sodybą? Man norisi, kad tai būtų ne tik trobos, prastesnės už tokias, kuriose šiaip gyvenu. Dar visada labai norisi ir būna labai svarbu, kad pavyktų paragauti ir pramogų. Kas yra pramogos? Kokios jos turi būti? Pramogos turi būti pritaikytos esamai aplinkai. Pavyzdžiui, gali būti įrengtos žaidimų aikštelės vaikams. Suaugusiems reikia kubilo, kuriame būtų galima maloniai maudytis. Taip pat smagu, kai yra ir kažkas, pritaikytas sportui. Tad tos puikios pramogos mums visada suteikia laimę ir norą šypsotis.

Patogus nuvažiavimas

Kas jau kas, bet tai, kada ir kaip viskas vyksta, taip pat labai padeda. Smagu, kai galima nuvažiuoti tikrai patogiais maršrutais. Kartais sodybos įsikuria užkampiuose, tuomet sunku sau leisti kažką normalaus. Tenka ieškoti sodybos, ir vis tiek ne visada sėkmingai. Tada, kai gali tiesiog iškart imti ir nuvažiuoti, naudojantis žemėlapiu arba GPS, tai tada galima pasijausti labai maloniai. Aišku, čia yra ir pačių organizatorių reikalas. Jeigu jie nori, kad žmonės lengvai juos rastų, turi pateikti itin aiškias koordinates. O taip pat, kaip vietos gyventojai, gali ir kovoti už geresnį privažiavimą.