Kuo patraukli automobilių nuoma

Nors automobilių nuoma ir nėra pigus malonumas, ji gali iš tiesų pagelbėti kebliose gyvenimo situacijose. Nors ši paslauga nėra labai sena, lietuviai dar tik dabar pradeda aktyviau ja naudotis, visame pasaulyje ji jau yra giliai įleidusi savo šaknis ir milijonų žmonių gyvenimus kiekvieną dieną padaro lengvesniais.

Kada reikalinga automobilių nuoma?

Automobilių nuoma žmonės dažniausiai naudoja keliaudami po pasaulį. Įsivaizduokime tipinę, dažnai sutinkamą situaciją – jūs esate emigravęs, dirbate užsienyje, o kartas nuo karto grįžtate į Lietuvą aplankyti savo šeimos ir draugų. Laikyti automobilį Lietuvoje vien tam, kad grįžus į Lietuvą 2 ar 3 kartus galėtumėte juo naudotis, yra iš tiesų nuostolinga – nuvertėja pats automobilis, reikia pasirūpinti vieta, kurioje jis galėtų būti laikomas, reikia mokėti už draudimo paslaugas ir rūpintis kitais techniniais dalykais. Kaip bebūtų, sugrįžus į Lietuvą, tikriausiai norisi aplankyti daug vietų ir žmonių. Nors mūsų šalis ir nėra labai didelė, tačiau pesčiom visur tikrai nenueisi, tad be abejonės jums bus reikalingas transportas. Galite naudotis viešuoju transportu, tačiau tai patogu jei visą laiką praleisite viename mieste ir naudositės tik to miesto viešojo transporto paslaugomis. Žymiai sunkiau tuo atveju, jei ketinate keliauti iš miesto į mietą. Lietuvos viešasis, ypač tarpmiestinis, transportas nėra labai gerai išvystytas, todėl patirsite keblumus ir švaistysite savo brangų laiką. Prašyti tėvų ar draugų jog visur jus nuvežtų su savo automobiliu, taip pat ne pati geriausia išeitis. Būtent tuo atveju į pagalbą ateina automobilių nuoma. Jei dirbate užsienyje, jūsų gaunamas atlyginimas bus tikrai pajėgus padengti sąskaitą už automobilių nuomą Lietuvoje. Todėl be vargo galėsite keliauti kur tik jums patinka ir mėgautis papildomais malonumais – jums nereikės samdyti taksi automobilio, kuris jus nuvežtų iš/į oro uostą, kadangi dauguma automobilių nuomos bendrovių automobilius pristato tiesiai į oro uostą, jums patogiu metu.

Kitas atvejis, kuomet automobilių nuoma tikrai praverčia – sugedus jūsų asmeniniam automobiliui. Kai kurie automobilių servisai jau teikia tokią paslaugą – visiems klientams, kurių automobilis bus taisomas 2 ar daugiau dienų, suteikiamas pakaitinis automobilis, kurį galima naudoti asmeninėms reikmėms.