Kokios lėkštės patinka vaikams?

Vaikai visada pasiryžę gyvenime gauti labiausiai spalvotus, akį traukiančius, margus ir gražius daiktus, indus. Jeigu ir jūs turite vaikų, puikiai žinote, kad ne visas lekstes vaikai mėgsta. Yra tokios, iš kurių jie sutinka valgyti viską, net ir tą nemėgstamą košę, ir yra ir tokių, iš kurių jie niekada nieko nevalgys. Prašome kelių skirtingų mamų pakomentuoti, kokias lekstes mėgsta jų vaikai.

Sigita, 3 metų dukros mama

„Jau nuo pirmųjų dukrelės žingsnių pasireiškė, kad jai labai patinka spalvos. Tai turbūt būdinga visiems vaikams, dėl to ir jų žaislai paprastai būna ryškių spalvų. Taigi, mano mergaitė turi savo specialiąją lėkštute „su taškeliu“. Tai yra raudona lėkštutė su juodais taškeliais – tarsi boružės imitacija. Jai ši lėkštutė pati gražiausia ir aš visada naudoju ją kaip kokį triuką, nes tik su šita lėkštute pavykst ają prikalbinti ryte valgyti košę. Nors kartais ir to nepavyksta, ir tenka imtis gudrybės pažadant po pietų duodi saldainį ir panašiai. Taip pat dukra turi dar dvi mėlynas lėkštutes. Ji žino, kad jos yra būtent jai priklausančios, ir kitokių lėkštučių niekada neima ir neprašo“.

Jurga, 4 metų dukros ir 3 metų sūnaus mama

„Mano vaikai mėgsta personažus ir jų atributiką. Dukra dievina animacinį filmą „Ledo šalis“ ir turi lėkštutę su Ana (Elsajai nepatinka). Tai yra jos mėgstamiausia lėkštutė. Prieš tai ji turėjo tokią, kurioje buvo vaizduojamas didelis mėlynas kadras iš ledo šalies, bet deja lėkštutė nukrito ir suskilo pusiau. Paskui viskas pasibaigė liūdnai, nes mergaitė gedėjo lėkštutės net savaitę. Ji ir dabar turi savo žaislų dėžėje lėkštės skeveldras, suklijuotas plastilinu. Dabar tai tapo žaislu. Sūnus labai mėgsta super herojus iš komiksų, todėl jis turi indų rinkinius (ir puodelius, ir lekstes), kuriuos jam padovanojo krikšto tėvai, su Žmogumi – voru ir su Kapitonu Amerika. Visi tie dalykai jam labai patinka, jis taip pat, kaip ir dukra, pamišęs dėl savo personažų“.

Dovilė, 5 metų sūnaus mama

„Mano sūnus mėgsta paprastą baltą lėkštutę, kurią jam padovanojo senelis. Senelis mus aplanko labai retai, yra labai geras ir mano sūnus jį labai myli. Dėl to atitinkamai brangina ir jo dovanotus daiktus. Tos lėkštutės turbūt niekada nenukonkuruos joks spalvotas daiktas, panašus į žaislą, nes vaikas mėgsta būtent ją“.

Gairės: