Katalogai vizitinės kortelės

Spaudos darbai reikalingi kiekvienam. Užsisakykite skrajutes, plakatus, vizitines korteles, lankstinukus, katalogus. Tai puiki reklamos priemonė, užsukite į internetinę svetainę http://irv.lt/paslaugos/katalogai/. Čia rasite šaunių pasiūlymų, galite pasigaminti (užsisakyti) katalogus. Pasirinkite formatą, puslapių skaičių, naudojamo popieriaus storį bei rūšį. Jei sunku apsispręsti, galite kreiptis į įmonėje dirbančius specialistus, jie mielai patars, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir skiriamą biudžetą. Katalogų kaina priklauso nuo kiekio, nuo pasirinkto formato. Svarbu yra maketas, pagal kurį bus spausdinama, jis turėtų būti tinkamas. Tokius gali sukurti dizaineriai, maketuotojai. Jie turi būti tinkami spaudai, kad jūsų katalogai gražiai atrodytų. Rekomenduojama tvarkingai pateikti informaciją, šriftas turėtų būti ne pernelyg mažas, įskaitomas. Patalpinkite savo teikiamų paslaugų ar parduodamos produkcijos nuotraukas. Svarbu, kad jos būtų kokybiškos, priešingu atveju, tai gali sugadinti katalogo vaizdą. Vartotojai pastebi visas detales, jei pateiksite nekokybiškus spaudos darbus galite viską sugadinti.

irv.lt gali jums pasiūlyti įvairiausių sprendimų. Jūsų katalogai gali atrodyti įspūdingai. Pasirinkite skirtingą popieriaus storį vidiniams lapams ir viršeliui. Jį galite įlaminuoti, tvarkingai susekite lapus. Svarbu, kad katalogas, kuriame pateikta informacija apie jūsų įmonę, būtų patrauklus. Netalpinkite pernelyg daug informacijos, palikite vietos spalvingiems ir gražiems paveikslėliams, taip pavyks labiau sudominti vartotojus. Galite rinktis įdomesnes formas, pavyzdžiui, nestandartinius formatus. Galite iškirsti kai kurias detales, pasirinkti technologijas. Tai padarys katalogą įdomesnį ir patrauklesnį.

Vizitinės kortelės, tai be galo svarbu kiekvienai kompanijai. Jos užsakomos daugumai darbuotojų, kurie bendrauja su klientais. Turbūt keista būtų, jei susitikus su įmonės atstovu jis paduotų savo kontaktus parašytus ranka ant popieriaus. Vizitines korteles galite paprastai ir greitai užsisakyti http://irv.lt/paslaugos/vizitines-korteles/. Kortelės pasako labai daug apie žmogų. Tai yra labai svarbu, jos turėtų būti nepriekaištingos kokybės. Tokios, kurių nesinorėtų gavėjui išmesti ar pasidėti į stalčių. Svarbu tvarkingai pateikti duomenis, įprastai parašomas vardas, pavardė, pareigos. Nepamirškite kontaktinių telefono numerių, elektroninio pašto adreso. Pateikite įmonės internetinės svetainės adresą. Rekomenduojama patalpinti logotipą, galite parašyti šūkį. Kai kurios įmonės ant vizitinių kortelių spausdina savininko nuotrauką. Tai nėra būtina, tačiau tai gali būti naudinga. Šiandieną siūloma ne tik paprasčiausia spauda, galite rinktis įvairias technologijas. Populiarios vizitinės kortelės padarytos šilkografijos būdu. Galite pasirinkti iškilimus, įspaudimus, blizgius elementus. Nebūtina rinktis standartines formas, stačiakampes. Galite vizitines korteles daryti su iškirtimais ar kitų įdomesnių formų. Svarbiausia, kad gavėjas būtų sudomintas, o gal ir nustebintas.