Platus sieninių spintų pasirinkimas individualiai namų aplinkai

Baldai ir spintosTvarkingi namai reikalauja racionalaus erdvės išplanavimo ir tvarkingos daiktų rikiuotės. Kad namai būtų funkcionalūs, gražūs ir patogūs, daug dėmesio skiriame čia esantiems baldams. Vienas svarbiausiųjų – spinta. Tiesa, tiek korpusinių, tiek sieninių spintų pasirinkimas toks didelis, kad nesunkiai realizuosite individualias stiliaus idėjas. Vis dėlto, kad namai būtų ne tik stilingi, bet ir patogūs, turite gerai pagalvoti apie šio baldo dizainą ir vidinį išplanavimą.

Korpusinės ar sieninės spintos?

Priklausomai nuo individualios situacijos, pirkėjai gali rinktis tiek tradicines korpusines spintas, tiek sienines spintas. Tiesa, paprastai būsto apstatymui pasirenkamas kombinuotas sprendimas, pvz., miegamajam pasirenkama sieninė spinta, o prieškambaryje statomas korpusinis baldas. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas turi savų privalumų ir trūkumų. Korpusinės spintos vertinamos dėl savo patogaus transportavimo – tokią spintą galime pastatyti pageidaujamoje būsto vietoje, vėliau – ją tiesiog išnešti. Tai leidžia laisvai varijuoti tiek spintos dizainu, tiek jos buvimo vieta. Sieninės spintos, priešingai, paprastai montuojamos ten, kur numatoma konkreti vieta dar būsto įrengimo projekte. Iš kitos pusės, šios spintos gali būti įrengiamos vietose, kur tradicinė spinta netiktų, pvz., palėpėje ar po laiptais – taip efektyviai išnaudojamas gyvenamasis plotas.

Sieninių spintų funkcionalumas ir išplanavimas

Svarbiausias sieninės spintos privalumas – racionalus erdvės planavimas. Spintos durų atvėrimui nereikia papildomos vietos, todėl toks projektas gali būti įrengiamas ir itin mažame kambaryje. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų vidinis spintos turinys gali būti išprojektuotas įvairiai, atsižvelgiant į čia laikomų daiktų turinį, pvz., jei sieninė spinta skirta drabužiams, spintos viduje galima įrengti atskiras pakabas, lentynas ir stalčius skirtingų daiktų laikymui, suskirstyti spintą zonomis (pvz., vyriški ir moteriški daiktai) ir pan.

Sieninių spintų stilius ir spalvos

Itin platus spintų dizaino pasirinkimas orientuotas tiek į klasikinį, tiek į modernų būstą. Apsilankykite balticbalducentras.lt svetainėje ir rinkitės tradicinius bei unikalius spintų projektus. Pageidaujantys išskirtinumo gali užsisakyti individualios gamybos sieninės spintas. Visais atvejais reikėtų žinoti, kad priimti dizaino sprendimai gali keisti gyvenamosios erdvės stilių ir vizualinį pateikimą, pvz., jei patalpa yra nedidelė, rinkitės šviesios spalvos spintą, puikus sprendimas – stumdomos durys su veidrodžiais. Taip bus atspindima šviesa ir optiškai padidinamas pats kambarys. Itin erdviai patalpai rekomenduojamos tamsios spalvos ir išraiškingi dekoro elementai. Tiesa, konkrečiu atveju verta pasitarti su dizaino specialistais.