Keičiame sugedusius kompiuterių ekranus

Įskilęs ar įtrūkęs kompiuterio ekranas reiškia jog nešiojamasis kompiuteris ar stacionarus kompiuteris taps nebenaudojamas. Laimei, galite be didesnių problemų pakeisti monitorių arba jį pasistengti susitaisyti. Internete galite susirasite video gidų, kuriuose atliekamas ekranų keitimas yra surašytas žingsnis po žingsnio ir jį pakeisti nėra taip baisu, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Taigi, kaip pakeičiamas nešiojamojo kompiuterio ekranas?

Dažniausiais požymis, kad reikalingas ekrano keitimas tai jeigu matote ant ekrano drūžę kuri niekad nekeičia spalvos. Dažnai ji būna raudonos spalvos, tai reiškia jog kompiuterio vaizdo plokštės matrica pradėjo gesti arba turi įtrūkimų. Jeigu dar jums galioja kompiuterio garantija t.y. ekrano garantija, tai kompiuterio ekranas neturėtų būti taisomas nei jūsų nei apie tai nusimanančio draugo, kadangi viską gali atlikti garantinis servisas. Žinoma, toks ekranų keitimas galimas tik tada jeigu esate įsitikinę, kad kompiuterio ekranas tapo pažeistas ne dėl jūsų kaltės. Jeigu gedimo priežastimi tapo ekrano numetimas, koks nors aštrus daiktas kuris jį įbrėžė – pinigų atgauti ar guati nemokamą remontą geriau nesitikėti. Tas pats galioja ir nešiojamųjų kompiuterių savininkams, kurie apipilą nešiojamąjį kompiuterį.

Ekrano keitimas nėra labai sudėtingas, tačiau jeigu naudojatės nešiojamuoju kompiuteriu, turėsite jį išardyti praktiškai visą tam, kad pakeisti LED ar kitokio tipo ekraną. Kita užduotis tai ta, jog tik ekrano keitimas nėra tiek sudėtingas, kiek tas procesas kol surandamas kokybiškas kompiuterio ekranas. Negana to, turite susirasti internete ekraną, kuris atitiktų jūsų reikalingo pakeisti ekrano parametrus. Neretai galite šią prekę nusipirkti internetu, tačiau turite būti labai atsargūs kad jums neparduotų netinkamų išmatavimų ekrano, tik tada kai įsitikinsite, kad kompiuterio ekranas atitinka aprašymą, jį pirkite. Jeigu negyvenate tame mieste, kuriame gyvena pardavėjas, nerekomenduojama jums mokėti pinigų į priekį, geriau pasistengti kokio nors draugo ar pažįstamo parašyti kad šis įvertintų perkamo daikto kokybę. Taip pat galite pirkti ekranus iš įmonių, kurių specifikacija ne tik ekranų keitimas bet ir kita technika, tokiu atveju galėtumėte prekę grąžinti per keletą dienų nuo jos užsakymo datos.