Kaip derėtis dėl buto pirkimo kainos?

Butai KlaipėdojeNuosavas būstas daugeliui lietuvių yra prioritetas. Juk tai galimybė pagaliau gyventi savo svajonių namuose, kurie bus iki pačių mažiausių smulkmenų išbaigti, sukurti Jūsų ir tik Jums. Tiesa nuosavo būsto įsigijimas reikalauja laiko, dėmesio smulkmenoms, net kantrybės. Juk kartais butai Klaipėdoje parduodami didesne kaina tik todėl, kad jie greta jūros. Ką daryti tokiu atveju? Žinoma, derėtis.

Deja, ne visiems įkandamas derėjimosi menas. Tai – tikrai ne taip sunku kaip kad gali atrodyti. Pateiksime kelis patarimus, kurie, tikimės, padės Jums sumažinti kainas ne tik senos, tačiau ir naujos statybos namuose.

Raskite trūkumus

Geriausias derėjimas yra tada, kai realiai nurodomi tam tikri akcentai, kurie galėtų kainas sumažinti. Tai yra defektai, kurie gali būti palikti statybininkų naujos statybos name arba defektai, kurie yra nuo susidėvimo ir kurie dažniausiai matomi senuose daugiabučiuose. Kuo daugiau argumentų turėsite – tuo tikresnis galite būti, kad galiausiai butas pilnai atitiks Jūsų poreikius ir tuo pačiu leis įsigyti būstą kur kas pigiau.

Derėkitės racionaliai

Dažniausiai derybos nebūna sėkmingo tada, kai asmuo nori labai didelių nuolaidų. Tokiu atveju jam ne tik nepavyks nusiderėti didelių sumų, tačiau net ir gana mažų, kadangi paprasčiausiai prekybininkas supyksta, kad kalbama apie nelogiškas sumas, kurios bet kuriuo atveju gaišina jo laiką. Tokiu atveju siūlome sau tiksliau apsibrėžti galimybes ir tuo pačiu tiksliau nusakyti savo poreikius, kurie atitinka realią situaciją. Derybos turi būti logiškos. Kitu atveju jos nebus sėkmingos.

Ieškokite kainos verto būsto

Butai Klaipėdoje yra labai įvairūs, tad siūlome ieškoti tokio varianto, kuris tikrai geras, tiksliau, kuris tikrai paskatins mokėti daugiau, kad tik galėtumėte gyventi tokiuose namuose. Paprasčiausiai šiuo metu pasiūla labai plati. Lygiai taip pat kaip ir galimybės, kadangi butai gali būti perkami ne tik su paskola, tačiau ir išsimokėtinai iš rangovo. Tad daugelių atvejų verta paskirti didesnę investiciją, kad tik butas kainuotų tiek, kiek reikia, galiausiai, kad gyvenimas naujuose namuose – tikrai pranoktų Jūsų poreikius.